ESRAM MOTEL - AVŞA ADASI

3685 kişi inceledi.
0 (266) 225 53 24
Adres : Deniz Mahallesi Değirmenağzı Mevkii Avşa

Denize Mesafe Denize Mesafe: 200 metre
Merkeze Mesafe Merkeze Mesafe: Sıfır Konumda
Plaja Mesafe Plaja Mesafe: 200 metre
Esram Motel Bahçemiz Bahçe Katı Odalarımızın Balkonu Çift Kişilik Bahçe Katı Odalarımız Çift Kişilik Bahçe Katı Odalarımızın Mutfağı Çift Kişilik Bahçe Katı Odalarımızın Banyosu Üç Kişilik Apart Odalarımız İki Kişilik Apart Odalarımız İki Kişilik Apart Odalarımızın Mutfağı İki Kişilik Apart Odalarımızın Banyosu Terasımız Teras Kat Odalarımız Teras Kat Çift Kişilik Odalarımız Teras Kat Çift Kişilik Odalarımızın Mutfağı Teras Kat Çift Kişilik Odalarımızın Banyosu
ESRAM MOTEL TANITIM

Avşa Adası Merkez bölgesinde tatil yapabileceğiniz bu Motel, denize 200 metre, en yakın merkeze 0 metre uzaklıkta ve denize girebileceğiniz en yakın plaja 200 metre mesafededir.

Tesis kapasitesi 10 Apart Daire, 20 Yatak olarak belirtilmiştir. Esram Motel için otele giriş saati 13:00 ve otelden çıkış saatide 12:00 olarak belirlenmiştir.Tesis içerisinde 10 oda ve 20 yatak bulunmaktadır.

Nakit ile ödeme imkanlarına sahipsiniz.15 Haziran - 30 Eylül hizmet vermektedir.Esram Motel hakkında daha detaylı bilgiye iletişim formu yardımı ile yada 0 (266) 225 53 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

ESRAM MOTEL HARİTA

Avşa Adası Ucuz Pansiyonlar   Avşa Adası Merkezdeki Pansiyonlar   Avşa Adası İndirimli Pansiyonlar   Avşa Adası Tek Gecelik Pansiyonlar   Avşa Adası Oda Kahvaltılı Pansiyonlar   Avşa Adası Sadece Oda Pansiyonlar   Avşa Adası Altenatif Tatil Pansiyonları   Avşa Adası Deniz Manzaralı Pansiyonlar   Avşa Adası Aileye Uygun Pansiyonlar   Avşa Adası Tatil Pansiyonları   Avşa Adası Apart Pansiyonlar  

Gezgin Yorumu Gezgin Yorumu

Gezginimiz bu otel hakkında henüz yorum yapmamıştır.

Avşa Adası Balnet

Toplam 0 değerlendirme

- PUAN
Avşa Adası Civarındaki Oteller
Nasıl Çalışır?

Avşa Adası bölgesi pansiyonlarını inceleyip aradığınız pansiyonu bulabilirsiniz. Pansiyon.net.tr aracılık hizmeti veren bir kuruluş değildir. Sitemizde yer alan pansiyonların telefon numaralarını aradığınızda doğrudan tesis ile görüşürsünüz.