ATAMER BUTİK APART - AVŞA ADASI

4057 kişi inceledi.
Adres : Sultan Sokak No:1

Denize Mesafe Denize Mesafe: 100 metre
Merkeze Mesafe Merkeze Mesafe: Sıfır Konumda
Plaja Mesafe Plaja Mesafe: 100 metre
ATAMER BUTİK APART TANITIM

Avşa'nın merkezinde, denize ve plaja kısa bir yürüme mesafesinde yer alan Atamer Butik Apart, ilk görüşte dikkat çeken, oldukça renkli ve şık bir tesis. Atamer Butik Apart'ın odalarında bulunan eşyalı mutfaklarda dilediğiniz yemeği hazırlayabileceğiniz gibi tesisin özenle tasarladığı, hoş bahçesinde isteğe bağlı kahvaltı, alkollü-alkolsüz içecek servisi de yapılıyor. Avşa'da az rastlanan butik tarzdaki tesislerden biri olan Atamer Butik Apart'ı ayrıcalıklı ve unutulmaz bir tatil için seçebilirsiniz.

Avşa Adası Merkez bölgesinde tatil yapabileceğiniz bu Butik Apart, denize 100 metre, en yakın merkeze 0 metre uzaklıkta ve denize girebileceğiniz en yakın plaja 100 metre mesafededir.

Tesis kapasitesi 4 Oda, 12 Yatak olarak belirtilmiştir. Atamer Butik Apart için otele giriş saati 13:00 ve otelden çıkış saatide 11:00 olarak belirlenmiştir.Tesis içerisinde 4 oda ve 12 yatak bulunmaktadır.

Atamer Butik Apart hakkında daha detaylı bilgiye iletişim formu yardımı ile ulaşabilirsiniz.

Avşa Adası Butik Pansiyonlar   Avşa Adası Apart Pansiyonlar   Avşa Adası Pansiyon  

Avşa Adası Civarındaki Oteller
Nasıl Çalışır?

Avşa Adası bölgesi pansiyonlarını inceleyip aradığınız pansiyonu bulabilirsiniz. Pansiyon.net.tr aracılık hizmeti veren bir kuruluş değildir. Sitemizde yer alan pansiyonların telefon numaralarını aradığınızda doğrudan tesis ile görüşürsünüz.