GENÇ APART - AVŞA ADASI

2231 kişi inceledi.
Adres : Yiğitler Mahallesi

Denize Mesafe Denize Mesafe: 10 metre
Merkeze Mesafe Merkeze Mesafe: Belirtilmemiştir.
Plaja Mesafe Plaja Mesafe: 10 metre
Apartımızdan Deniz Manzarası Bahçemiz Apart Dairelerimizde Mutfak Apart Dairelerimiz Apart Dairelerimizin Yatak Odası Apart Dairelerimizin Balkonu
GENÇ APART TANITIM

Avşa, Yiğitler Köyü'ndeki şık ve temiz işletmelerden biri olan Genç Apart, ekonomik fiyatlarla kaliteli hizmet sunuyor. 

Avşa Adası Yiğitler bölgesinde tatil yapabileceğiniz bu Apart, denize 10 metre, en yakın merkeze metre uzaklıkta ve denize girebileceğiniz en yakın plaja 10 metre mesafededir.

Tesis kapasitesi 6 Oda 2 Apart Daire 25 Yatak olarak belirtilmiştir. Genç Apart için otele giriş saati 14:00 ve otelden çıkış saatide 12:00 olarak belirlenmiştir.Tesis içerisinde 6 oda ve 25 yatak bulunmaktadır.

Genç Apart hakkında daha detaylı bilgiye iletişim formu yardımı ile ulaşabilirsiniz.

Avşa Adası Tek Gecelik Pansiyonlar   Avşa Adası Altenatif Tatil Pansiyonları   Avşa Adası Bahçeli Pansiyonlar   Avşa Adası Ucuz Pansiyonlar   Avşa Adası Merkezdeki Pansiyonlar   Avşa Adası İndirimli Pansiyonlar   Avşa Adası Deniz Manzaralı Pansiyonlar   Avşa Adası Aileye Uygun Pansiyonlar   Avşa Adası Tatil Pansiyonları   Avşa Adası Apart Pansiyonlar  

Avşa Adası Civarındaki Oteller
Nasıl Çalışır?

Avşa Adası bölgesi pansiyonlarını inceleyip aradığınız pansiyonu bulabilirsiniz. Pansiyon.net.tr aracılık hizmeti veren bir kuruluş değildir. Sitemizde yer alan pansiyonların telefon numaralarını aradığınızda doğrudan tesis ile görüşürsünüz.