AHMET UZUN PANSİYON - AVŞA ADASI

17045 kişi inceledi.
0 (266) 225 50 71
Adres : Deniz Mahallesi G- 108. Cadde No:26

Denize Mesafe Denize Mesafe: Sıfır Konumda
Merkeze Mesafe Merkeze Mesafe: Sıfır Konumda
Plaja Mesafe Plaja Mesafe: Sıfır Konumda
Dört Kişilik Apart Odamız Dört Kişilik Apart Odamızın Mutfağı Dört Kişilik Apart Odamızın Deniz Manzarası Dört Kişilik Apart Odamızın Banyosu Pansiyonumuzun Deniz Manzarası Apart Odalarımızın Girişi ve Deniz Manzaramız Dört Kişilik Apart Odamız Dört Kişilik Apart Odamızın Mutfağı Dört Kişilik Apart Odamızın Balkondan Deniz Manzaramız Beş Kişilik Apart Odamızın Balkondan Deniz Manzarası Beş Kişilik Apart Odamız Beş Kişilik Apart Odamız Beş Kişilik Apart Odamızın Salon ve Mutfağı Beş Kişilik Apart Odamızın Banyo ve Lavabosu Cafemiz Pansiyonumuz Pansiyonumuzdan Bir Görünüm
AHMET UZUN PANSİYON TANITIM

Avşa'nıni en eski ve deneyimli tesislerden biri olan Ahmet Uzun Pansiyon, denize sıfır konumda bulunuyor. Odaların hepsi klima, televizyon, uydu yayını, buzdolabı, kablosuz internet bağlantısı, sürekli sıcak su, masa ve sandalyelere sahip.

Avşa Adası Merkez bölgesinde tatil yapabileceğiniz bu Pansiyon, denize 0 metre, en yakın merkeze 0 metre uzaklıkta ve denize girebileceğiniz en yakın plaja 0 metre mesafededir.

Tesis kapasitesi 30 oda, 70 yatak olarak belirtilmiştir. Ahmet Uzun Pansiyon bünyesinde özel plaj bulunmaktadır. Ahmet Uzun Pansiyon için otele giriş saati 11:00 ve otelden çıkış saatide 11:00 olarak belirlenmiştir.Tesis içerisinde 20 oda ve 80 yatak bulunmaktadır.

Nakit ve Kredi Kartı ile ödeme imkanlarına sahipsiniz.Tüm Sezon hizmet vermektedir.Ahmet Uzun Pansiyon hakkında daha detaylı bilgiye iletişim formu yardımı ile yada 0 (266) 225 50 71 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

AHMET UZUN PANSİYON HARİTADA NEREDE ?

Avşa Adası Denize Sıfır Pansiyonlar   Avşa Adası Tek Gecelik Pansiyonlar   Avşa Adası Sadece Oda Pansiyonlar   Avşa Adası Bahçeli Pansiyonlar   Avşa Adası Ucuz Pansiyonlar   Avşa Adası Merkezdeki Pansiyonlar   Avşa Adası İndirimli Pansiyonlar   Avşa Adası Deniz Manzaralı Pansiyonlar   Avşa Adası Aileye Uygun Pansiyonlar   Avşa Adası Tatil Pansiyonları   Avşa Adası Apart Pansiyonlar   Avşa Adası Pansiyon  

Avşa Adası Civarındaki Oteller
Nasıl Çalışır?

Avşa Adası bölgesi pansiyonlarını inceleyip aradığınız pansiyonu bulabilirsiniz. Pansiyon.net.tr aracılık hizmeti veren bir kuruluş değildir. Sitemizde yer alan pansiyonların telefon numaralarını aradığınızda doğrudan tesis ile görüşürsünüz.