CEREN APART - AVŞA ADASI

3912 kişi inceledi.
Adres : Deniz Mahallesi Okullar Caddesi No: 54/B

Denize Mesafe Denize Mesafe: 100 metre
Merkeze Mesafe Merkeze Mesafe: Sıfır Konumda
Plaja Mesafe Plaja Mesafe: 100 metre
Apartımız Apartımız 3 Kişilik Mutfaklı Odamız 3 Kişilik Mutfaklı Odamız 3 Kişilik Mutfaklı Odamız 3 Kişilik Mutfaklı Odamız 3 Kişilik Mutfaklı Odamızın Banyosu 5 Kişilik 1+1 Apart Dairemiz 5 Kişilik 1+1 Apart Dairemiz 5 Kişilik 1+1 Apart Dairemiz 5 Kişilik 1+1 Apart Dairemiz 5 Kişilik 1+1 Apart Dairemiz 5 Kişilik 1+1 Apart Dairemiz 5 Kişilik 1+1 Apart Dairemiz 5 Kişilik 1+1 Apart Dairemiz 5 Kişilik 1+1 Apart Dairemizin Balkonu 5 Kişilik 1+1 Apart Dairemizin Banyosu Çift Kişilik Mutfaklı Odamız Çift Kişilik Mutfaklı Odamız Çift Kişilik Mutfaklı Odamız Çift Kişilik Mutfaklı Odamız Çift Kişilik Mutfaklı Odamız Çift Kişilik Mutfaklı Odamız Çift Kişilik Mutfaklı Odamızın Banyosu Teras Balkon Teras Balkon
CEREN APART TANITIM

Avşa’nın merkezinde, denize 2 dakikalık yürüme uzaklığında bulunan Ceren Apart, 1+1 ve 1+0 apart daire alternatiflerine sahip. Ferah bir ortamda, tümü balkonlu olan oda ve dairelerde ihtiyaç duyulabilecek tüm eşyalar bulunuyor.

Avşa Adası Merkez bölgesinde tatil yapabileceğiniz bu Apart Otel, denize 100 metre, en yakın merkeze 0 metre uzaklıkta ve denize girebileceğiniz en yakın plaja 100 metre mesafededir.

Tesis kapasitesi 8 Apart Oda, 32 yatak olarak belirtilmiştir. Evcil hayvanlar kabul edilmektedir. Ceren Apart için otele giriş saati 13:00 ve otelden çıkış saatide 12:00 olarak belirlenmiştir.Tesis içerisinde 8 oda ve 32 yatak bulunmaktadır.

Ceren Apart hakkında daha detaylı bilgiye iletişim formu yardımı ile ulaşabilirsiniz.

Avşa Adası Ucuz Pansiyonlar   Avşa Adası Merkezdeki Pansiyonlar   Avşa Adası İndirimli Pansiyonlar   Avşa Adası Deniz Manzaralı Pansiyonlar   Avşa Adası Aileye Uygun Pansiyonlar   Avşa Adası Apart Pansiyonlar   Avşa Adası Pansiyon  

Avşa Adası Civarındaki Oteller
Nasıl Çalışır?

Avşa Adası bölgesi pansiyonlarını inceleyip aradığınız pansiyonu bulabilirsiniz. Pansiyon.net.tr aracılık hizmeti veren bir kuruluş değildir. Sitemizde yer alan pansiyonların telefon numaralarını aradığınızda doğrudan tesis ile görüşürsünüz.