AVŞA VİLLA PANSİYON - AVŞA ADASI

4256 kişi inceledi.
Adres : Kırlangıç Sokak No:1

Denize Mesafe Denize Mesafe: 100 metre
Merkeze Mesafe Merkeze Mesafe: 500 metre
Plaja Mesafe Plaja Mesafe: 100 metre
AVŞA VİLLA PANSİYON TANITIM

Avşa Adası’nda, villa tipi pansiyonculuğun öncüsü olan Villa Pansiyon, Büyük Ev ve Küçük Ev olmak üzere 2 adet müstakil, bahçeli villası ile hizmet veriyor. İskeleye 500, denize 150 metre mesafede yer alan Villa Pansiyon evleri, televizyon, gardrop, bebek yatağı, saç kurutma makinesi, mutfak eşyaları, buzdolabı, fırın, kettle, daimi sıcak su, geniş banyo, çift tuvalet, ferah verandalar, bahçede kameriye, hamak, bisiklet, manzara seyretme odası ve şark köşesi içeriyor. 

Büyük Ev, 6-7 kişilik ve 2 ailenin kalabileceği kapasitedeyken, Küçük Ev, 4-5 kişilik olup, tek aile için uygundur. Kiralandığı süre boyunca tamamı müşteriye ait olan Avşa Villa Pansiyon'un bahçelerini kullanabilir, mangal keyfi yapabilir, kameriye ve hamaklarda dinlenebilirsiniz. Ayrıca tesiste ve çevresinde park yeri sorunu bulunmuyor. 

Avşa Adası Merkez bölgesinde tatil yapabileceğiniz bu Pansiyon, denize 100 metre, en yakın merkeze 500 metre uzaklıkta ve denize girebileceğiniz en yakın plaja 100 metre mesafededir.

Tesis kapasitesi 2 Villa 8 Yatak olarak belirtilmiştir. Avşa Villa Pansiyon için otele giriş saati 13:00 ve otelden çıkış saatide 11:00 olarak belirlenmiştir.Tesis içerisinde 2 oda ve 12 yatak bulunmaktadır.

Avşa Villa Pansiyon hakkında daha detaylı bilgiye iletişim formu yardımı ile ulaşabilirsiniz.

Avşa Adası Civarındaki Oteller
Nasıl Çalışır?

Avşa Adası bölgesi pansiyonlarını inceleyip aradığınız pansiyonu bulabilirsiniz. Pansiyon.net.tr aracılık hizmeti veren bir kuruluş değildir. Sitemizde yer alan pansiyonların telefon numaralarını aradığınızda doğrudan tesis ile görüşürsünüz.