EGE MOTEL AVŞA - AVŞA ADASI

12987 kişi inceledi.
0 (850) 532 38 61
Adres : Deniz Mahallesi Barlar Sokağı

Denize Mesafe Denize Mesafe: Sıfır Konumda
Merkeze Mesafe Merkeze Mesafe: 100 metre
Plaja Mesafe Plaja Mesafe: Sıfır Konumda
Motelimiz Motelimizden Deniz Manzarası Plajımız Çift Kişilik Odalarımız Çift Kişilik Odalarımızın Balkon Manzarası Çift Kişilik Odalarımızın Banyosu Apart Odamızın Mutfağı Çift Kişilik Odalarımız Üç Kişilik Odalarımız Üç Kişilik Odalarımızın Mutfağı Üç Kişilik Odalarımızın Balkon Manzarası Üç Kişilik Odalarımızın banyo ve Lavabosu Üç Kişilik Odalarımız Üç Kişilik Odalarımızın Balkondan Deniz Manzarası Plajımız Denize Sıfır Motelimiz
EGE MOTEL AVŞA TANITIM

Avşa Adası’nda bulunan Ege Motel, yaklaşık 45 yıldır adada hizmet veren nadir köklü işletmelerden biri.

Avşa Adası Merkez bölgesinde tatil yapabileceğiniz bu Motel, denize 0 metre, en yakın merkeze 100 metre uzaklıkta ve denize girebileceğiniz en yakın plaja 0 metre mesafededir.

Tesis kapasitesi 31 oda 75 yatak olarak belirtilmiştir. Evcil hayvanlar kabul edilmektedir. Ege Motel Avşa için otele giriş saati 12:00 ve otelden çıkış saatide 11:00 olarak belirlenmiştir.Tesis içerisinde 31 oda ve 75 yatak bulunmaktadır.

Nakit ve Kredi Kartı ile ödeme imkanlarına sahipsiniz.Tüm sezon hizmet vermektedir.Ege Motel Avşa hakkında daha detaylı bilgiye iletişim formu yardımı ile yada 0 (850) 532 38 61 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

EGE MOTEL AVŞA HARİTADA NEREDE ?

Avşa Adası Denize Sıfır Pansiyonlar   Avşa Adası Ucuz Pansiyonlar   Avşa Adası Merkezdeki Pansiyonlar   Avşa Adası İndirimli Pansiyonlar   Avşa Adası Deniz Manzaralı Pansiyonlar   Avşa Adası Aileye Uygun Pansiyonlar   Avşa Adası Apart Pansiyonlar   Avşa Adası Pansiyon  

Avşa Adası Civarındaki Oteller
Nasıl Çalışır?

Avşa Adası bölgesi pansiyonlarını inceleyip aradığınız pansiyonu bulabilirsiniz. Pansiyon.net.tr aracılık hizmeti veren bir kuruluş değildir. Sitemizde yer alan pansiyonların telefon numaralarını aradığınızda doğrudan tesis ile görüşürsünüz.