HÜSEYİN UĞUR PANSİYON - AVŞA ADASI

5022 kişi inceledi.
Adres : Avşa Mahallesi İskele Karşısı

Denize Mesafe Denize Mesafe: 15 metre
Merkeze Mesafe Merkeze Mesafe: Sıfır Konumda
Plaja Mesafe Plaja Mesafe: 15 metre
Deniz Manzaramız Terasımız Terasımızdan Deniz Manzarası Terasımız ve Deniz Manzarası Pansiyonumuz Apart Odalarımızda Mutfak Üç Kişilik Apart Odamız Apart Odamız Odalarımız Apart Odalarımız ve Mutfak Balkondan Deniz Manzarası Deniz Manzaralı Odalarımız Odalarımız Apart Odalarımız Odalarımızdan Bir Görünüm Banyo ve Lavabo
HÜSEYİN UĞUR PANSİYON TANITIM

Avşa'nın merkezinde, iskele karşısında bulunan Hüseyin Uğur Pansiyon, apart tarzındaki odalarıyla hizmet veriyor. Denize 10 metre mesafedeki tesis, ekonomik fiyatlarla ev konforu sağlıyor. 

Avşa Adası Merkez bölgesinde tatil yapabileceğiniz bu Apart , denize 15 metre, en yakın merkeze 0 metre uzaklıkta ve denize girebileceğiniz en yakın plaja 15 metre mesafededir.

Tesis kapasitesi 8 Oda 25 Yatak olarak belirtilmiştir. Hüseyin Uğur Pansiyon için otele giriş saati 13:00 ve otelden çıkış saatide 11:00 olarak belirlenmiştir.Tesis içerisinde 8 oda ve 25 yatak bulunmaktadır.

Hüseyin Uğur Pansiyon hakkında daha detaylı bilgiye iletişim formu yardımı ile ulaşabilirsiniz.

Avşa Adası Ucuz Pansiyonlar   Avşa Adası Merkezdeki Pansiyonlar   Avşa Adası İndirimli Pansiyonlar   Avşa Adası Deniz Manzaralı Pansiyonlar   Avşa Adası Aileye Uygun Pansiyonlar   Avşa Adası Apart Pansiyonlar   Avşa Adası Pansiyon  

Avşa Adası Civarındaki Oteller
Nasıl Çalışır?

Avşa Adası bölgesi pansiyonlarını inceleyip aradığınız pansiyonu bulabilirsiniz. Pansiyon.net.tr aracılık hizmeti veren bir kuruluş değildir. Sitemizde yer alan pansiyonların telefon numaralarını aradığınızda doğrudan tesis ile görüşürsünüz.