CEYLAN APART PANSİYON - AVŞA ADASI

6976 kişi inceledi.
0 (266) 225 51 43
Adres : Deniz Mahallesi Hazal Sokak No:3/3

Denize Mesafe Denize Mesafe: 100 metre
Merkeze Mesafe Merkeze Mesafe: 500 metre
Plaja Mesafe Plaja Mesafe: 100 metre
Ceylan Apart Pansiyon Apart Pansiyonumuz Pansiyonumuz ve Cafemiz Pansiyonumuz Kafeteryamuz Pansiyonumuzun Girişi ve Cafemiz Üç Kişilik Odalarımız Üç Kişilik Odalarımız Üç Kişilik Odalarımızın Banyosu Çift Kişilik Odalarımız Çift Kişilik Odalarımız Çift Kişilik Odalarımızda Mutfak Çift Kişilik Odalarımızın Balkonu Teras Kat Dairemizin Salonu Teras Kat Dairemizin Mutfağı Teras Kat Dairemizin Salonu Teras Kat Dairemizin İki Kişilik  Yatak Odası Teras Kat Dairemiz Teras Kat Dairemizin Banyosu Terasımızdan Deniz Manzarası Teras Kat Dairemizin Balkonu Üç Kişilik Odalarımız Üç Kişilik Odalarımız Üç Kişilik Odalarımız Üç Kişilik Odalarımız Üç Kişilik Odalarımızın Banyosu Organik Sebze Bahçemiz
CEYLAN APART PANSİYON TANITIM

Avşa Adası’nda, sessiz, sakin bir noktada, ev konforunda tatil yapabileceğiniz Ceylan Motel, Avşa’nın merkezine 350 metre, denize ise 150 metre mesafede.

Avşa Adası Merkez bölgesinde tatil yapabileceğiniz bu Pansiyon, denize 100 metre, en yakın merkeze 500 metre uzaklıkta ve denize girebileceğiniz en yakın plaja 100 metre mesafededir.

Tesis kapasitesi 20 oda 45 yatak olarak belirtilmiştir. Ceylan Apart Pansiyon için otele giriş saati 13:00 ve otelden çıkış saatide 11:00 olarak belirlenmiştir.Tesis içerisinde 12 oda ve 45 yatak bulunmaktadır.

Nakit ile ödeme imkanlarına sahipsiniz.365 gün hizmet vermektedir.Ceylan Apart Pansiyon hakkında daha detaylı bilgiye iletişim formu yardımı ile yada 0 (266) 225 51 43 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

CEYLAN APART PANSİYON HARİTADA NEREDE ?

Avşa Adası Tek Gecelik Pansiyonlar   Avşa Adası Oda Kahvaltılı Pansiyonlar   Avşa Adası Sadece Oda Pansiyonlar   Avşa Adası Ucuz Pansiyonlar   Avşa Adası İndirimli Pansiyonlar   Avşa Adası Aileye Uygun Pansiyonlar   Avşa Adası Tatil Pansiyonları   Avşa Adası Apart Pansiyonlar  

Avşa Adası Civarındaki Oteller
Nasıl Çalışır?

Avşa Adası bölgesi pansiyonlarını inceleyip aradığınız pansiyonu bulabilirsiniz. Pansiyon.net.tr aracılık hizmeti veren bir kuruluş değildir. Sitemizde yer alan pansiyonların telefon numaralarını aradığınızda doğrudan tesis ile görüşürsünüz.