BAHAR MOTEL - AVŞA ADASI

17333 kişi inceledi.
0 (266) 225 53 14
Adres : Yiğitler Mahallesi No:4

Denize Mesafe Denize Mesafe: 100 metre
Merkeze Mesafe Merkeze Mesafe: 2000 metre
Plaja Mesafe Plaja Mesafe: 100 metre
Motelimiz Havuz ve Deniz Havuzumuz ve Aqua Park Havuzumuz Havuzumuz Şemsiye ve Şezlonglarımız İki Kişilik Oda Üç Kişilik Oda Dairemizin Salonu İki Kişilik Oda Üç Kişilik Oda Balkondan Deniz Manzarası Üç Kişilik Odamız Üç Kişilik Odamızın Banyosu Dört Kişilik Odamız Üç Kişilik Odamız Üç Kişilik Odamızın Banyosu Üç Kişilik Odamızın Balkon Manzarası Odalarımızdan Havuz Manzarası Üç Kişilik Odamız İki Kişilik Teras Odamız İki Kişilik Teras Odamızın Banyosu Çift Kişilik Odamız Üç Kişilik Teras Odamız Üç Kişilik Teras Odamız Üç Kişilik Teras Odamızın Banyosu Çift Kişilik Odamız Üç Kişilik Odamız Üç Kişilik Odamızın Banyosu Odamızdan Havuz Manzası Motelimizden Deniz Manzarası Cafemiz
BAHAR MOTEL TANITIM

Avşa’da, Yiğitler Köyü’nde bulunan Bahar Motel, Kadınlar Plajı’na en yakın tesis olma özelliğine sahip. Ayrıca tesisin bahçesi ve havuzu da mevcut.

Odaların tümünde televizyon, buzdolabı, kablosuz internet bağlantısı, banyo, tuvalet, sürekli sıcak su,  buzdolabı, mutfak ve mutfak eşyaları bulunuyor.

Ücretsiz servis hizmeti de sunan tesis, misafirlerini iskeleden alıyor.

Avşa Adası Yiğitler bölgesinde tatil yapabileceğiniz bu Motel, denize 100 metre, en yakın merkeze 2000 metre uzaklıkta ve denize girebileceğiniz en yakın plaja 100 metre mesafededir.

Tesis kapasitesi 45 oda, 110 yatak olarak belirtilmiştir. Bahar Motel için otele giriş saati 13:00 ve otelden çıkış saatide 11:00 olarak belirlenmiştir.Tesis içerisinde 50 oda ve 110 yatak bulunmaktadır.

Nakit ve Kredi Kartı ile ödeme imkanlarına sahipsiniz.365 gün hizmet vermektedir.Bahar Motel hakkında daha detaylı bilgiye iletişim formu yardımı ile yada 0 (266) 225 53 14 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

BAHAR MOTEL HARİTADA NEREDE ?

Avşa Adası Tek Gecelik Pansiyonlar   Avşa Adası Sadece Oda Pansiyonlar   Avşa Adası Altenatif Tatil Pansiyonları   Avşa Adası Ucuz Pansiyonlar   Avşa Adası İndirimli Pansiyonlar   Avşa Adası Havuzlu Pansiyonlar   Avşa Adası Aileye Uygun Pansiyonlar  

Avşa Adası Civarındaki Oteller
Nasıl Çalışır?

Avşa Adası bölgesi pansiyonlarını inceleyip aradığınız pansiyonu bulabilirsiniz. Pansiyon.net.tr aracılık hizmeti veren bir kuruluş değildir. Sitemizde yer alan pansiyonların telefon numaralarını aradığınızda doğrudan tesis ile görüşürsünüz.