TÜREYENLER PANSİYON - AVŞA ADASI

4466 kişi inceledi.
Adres : Deniz Mahallesi Sahil Caddesi

Denize Mesafe Denize Mesafe: 30 metre
Merkeze Mesafe Merkeze Mesafe: 350 metre
Plaja Mesafe Plaja Mesafe: 30 metre
TÜREYENLER PANSİYON TANITIM

Avşa’nın merkezinde bulunan Türeyenler Pansiyon, adadaki eski ve tecrübeli tesislerden biri. Pansiyondaki 16 adet oda 3 ve 4 yataklı, 9 adet oda ise 2 yataklı. 2 yataklı odalar hariç diğer odalarda televizyon, buzdolabı, mutfak, mutfak eşyaları ve 24 saat sıcak su mevcut. Tümü klimalı olan odalardan balkonlu olanlar ise deniz manzaralı. 9 adet ikili odanın kullanımına açık olan televizyonlu geniş bir teras da mevcut.

Avşa Adası Merkez bölgesinde tatil yapabileceğiniz bu Pansiyon, denize 30 metre, en yakın merkeze 350 metre uzaklıkta ve denize girebileceğiniz en yakın plaja 30 metre mesafededir.

Tesis kapasitesi 16 oda 45 yatak olarak belirtilmiştir. Türeyenler Pansiyon için otele giriş ve çıkış saatleri belirtilmemiştir.Tesis içerisinde 16 oda ve 45 yatak bulunmaktadır.

Türeyenler Pansiyon hakkında daha detaylı bilgiye iletişim formu yardımı ile ulaşabilirsiniz.

Avşa Adası Civarındaki Oteller
Nasıl Çalışır?

Avşa Adası bölgesi pansiyonlarını inceleyip aradığınız pansiyonu bulabilirsiniz. Pansiyon.net.tr aracılık hizmeti veren bir kuruluş değildir. Sitemizde yer alan pansiyonların telefon numaralarını aradığınızda doğrudan tesis ile görüşürsünüz.