KİRAZ APART HOTEL - AVŞA ADASI

4920 kişi inceledi.
Adres : Deniz Mahallesi Saray Sokak No:1

Denize Mesafe Denize Mesafe: 150 metre
Merkeze Mesafe Merkeze Mesafe: Sıfır Konumda
Plaja Mesafe Plaja Mesafe: 150 metre
KİRAZ APART HOTEL TANITIM

Avşa Adası'nın merkezindeki yeni apartlardan biri olan Kiraz Apart, ev anlayışında; balkonlu, klimalı, televizyonlu ,mutfak ve mutfak gereçli apart daireleriyle hizmet veriyor. Apartın teras ise ortak kullanıma açık.

Avşa Adası Merkez bölgesinde tatil yapabileceğiniz bu Apart Otel, denize 150 metre, en yakın merkeze 0 metre uzaklıkta ve denize girebileceğiniz en yakın plaja 150 metre mesafededir.

Tesis kapasitesi 20 oda 50 yatak olarak belirtilmiştir. Kiraz Apart Hotel için otele giriş saati 14:00 ve otelden çıkış saatide 12:00 olarak belirlenmiştir.Tesis içerisinde 30 oda ve 66 yatak bulunmaktadır.

Kiraz Apart Hotel hakkında daha detaylı bilgiye iletişim formu yardımı ile ulaşabilirsiniz.

Avşa Adası Oda Kahvaltılı Pansiyonlar   Avşa Adası Ucuz Pansiyonlar   Avşa Adası Merkezdeki Pansiyonlar   Avşa Adası Aileye Uygun Pansiyonlar   Avşa Adası Tatil Pansiyonları   Avşa Adası Apart Pansiyonlar  

Avşa Adası Civarındaki Oteller
Nasıl Çalışır?

Avşa Adası bölgesi pansiyonlarını inceleyip aradığınız pansiyonu bulabilirsiniz. Pansiyon.net.tr aracılık hizmeti veren bir kuruluş değildir. Sitemizde yer alan pansiyonların telefon numaralarını aradığınızda doğrudan tesis ile görüşürsünüz.