DİLAY APART - AVŞA ADASI

3186 kişi inceledi.
Adres : Deniz Mahallesi Sahil Caddesi Türkeli Sokak

Denize Mesafe Denize Mesafe: 20 metre
Merkeze Mesafe Merkeze Mesafe: 100 metre
Plaja Mesafe Plaja Mesafe: 20 metre
Apartımız 3+1 Aile Dairemiz 3+1 Aile Dairemiz 3+1 Aile Dairemiz 3+1 Aile Dairemiz 3+1 Aile Dairemiz 3+1 Aile Dairemiz 3+1 Aile Dairemiz 3+1 Aile Dairemizin Mutfağı 3+1 Aile Dairemizin Mutfağı 3+1 Aile Dairemizin Balkonu 3+1 Aile Dairemizin Balkonu 3+1 Aile Dairemizin Banyosu 3+1 Aile Dairemizin Banyosu 1+1 Apart Dairemiz 1+1 Apart Dairemiz 1+1 Apart Dairemiz 1+1 Apart Dairemiz 1+1 Apart Dairemiz 1+1 Apart Dairemizin Mutfağı 1+1 Apart Dairemizin Mutfağı 1+1 Apart Dairemizin Balkonu 1+1 Apart Dairemizin Banyosu
DİLAY APART TANITIM

Dilay Apart Motel, doğa ve deniz ile iç içe bir ortamda bulunuyor. Uygun fiyat, nezih ortam ve güleryüz anlayışıyla hizmet sunan motel, konum olarak her yere yakın mesafede. Apart odalarda mutfak, mutfak eşyaları, balkon, 24 saat sıcak su, uydu televizyon mevcut.

Avşa Adası Merkez bölgesinde tatil yapabileceğiniz bu Apart Pansiyon, denize 20 metre, en yakın merkeze 100 metre uzaklıkta ve denize girebileceğiniz en yakın plaja 20 metre mesafededir.

Tesis kapasitesi 9 oda 25 yatak olarak belirtilmiştir. Dilay Apart için otele giriş saati 14:00 ve otelden çıkış saatide 12:00 olarak belirlenmiştir.Tesis içerisinde 9 oda ve 25 yatak bulunmaktadır.

Dilay Apart hakkında daha detaylı bilgiye iletişim formu yardımı ile ulaşabilirsiniz.

Avşa Adası Tek Gecelik Pansiyonlar   Avşa Adası Oda Kahvaltılı Pansiyonlar   Avşa Adası Sadece Oda Pansiyonlar   Avşa Adası Altenatif Tatil Pansiyonları   Avşa Adası Ucuz Pansiyonlar   Avşa Adası Merkezdeki Pansiyonlar   Avşa Adası İndirimli Pansiyonlar   Avşa Adası Deniz Manzaralı Pansiyonlar   Avşa Adası Aileye Uygun Pansiyonlar   Avşa Adası Tatil Pansiyonları   Avşa Adası Apart Pansiyonlar  

Avşa Adası Civarındaki Oteller
Nasıl Çalışır?

Avşa Adası bölgesi pansiyonlarını inceleyip aradığınız pansiyonu bulabilirsiniz. Pansiyon.net.tr aracılık hizmeti veren bir kuruluş değildir. Sitemizde yer alan pansiyonların telefon numaralarını aradığınızda doğrudan tesis ile görüşürsünüz.