TUANA APART - AVŞA ADASI

2939 kişi inceledi.
Adres : Avşa Mahallesi

Denize Mesafe Denize Mesafe: 5 metre
Merkeze Mesafe Merkeze Mesafe: Sıfır Konumda
Plaja Mesafe Plaja Mesafe: 5 metre
Tuana Apartımız Üç Kişilik Odalarımızdan Bir Görünüm
TUANA APART TANITIM

Tuana Apart, Avşa’nın merkezinde, denize sıfır noktada bulunuyor ve deniz manzaralı apart odalara sahip. Bahçe içerisinde mangal yapma olanağı da sunan apart marketlere yakın bir konumda.

Avşa Adası Merkez bölgesinde tatil yapabileceğiniz bu Apart, denize 5 metre, en yakın merkeze 0 metre uzaklıkta ve denize girebileceğiniz en yakın plaja 5 metre mesafededir.

Tesis kapasitesi 20 oda olarak belirtilmiştir. Tuana Apart için otele giriş saati 13:00 ve otelden çıkış saatide 12:00 olarak belirlenmiştir.Tesis içerisinde 20 oda ve 45 yatak bulunmaktadır.

Tuana Apart hakkında daha detaylı bilgiye iletişim formu yardımı ile ulaşabilirsiniz.

Avşa Adası Denize Sıfır Pansiyonlar   Avşa Adası Bahçeli Pansiyonlar   Avşa Adası Ucuz Pansiyonlar   Avşa Adası Merkezdeki Pansiyonlar   Avşa Adası İndirimli Pansiyonlar   Avşa Adası Deniz Manzaralı Pansiyonlar   Avşa Adası Aileye Uygun Pansiyonlar   Avşa Adası Apart Pansiyonlar   Avşa Adası Pansiyon  

Avşa Adası Civarındaki Oteller
Nasıl Çalışır?

Avşa Adası bölgesi pansiyonlarını inceleyip aradığınız pansiyonu bulabilirsiniz. Pansiyon.net.tr aracılık hizmeti veren bir kuruluş değildir. Sitemizde yer alan pansiyonların telefon numaralarını aradığınızda doğrudan tesis ile görüşürsünüz.