AVŞA TRUVA MOTEL - AVŞA ADASI

5907 kişi inceledi.
Adres : Deniz Sokak No:2

Denize Mesafe Denize Mesafe: 60 metre
Merkeze Mesafe Merkeze Mesafe: 200 metre
Plaja Mesafe Plaja Mesafe: 60 metre
AVŞA TRUVA MOTEL TANITIM

Avşa’nın merkezinde bulunan Truva Motel, teras ve bahçe imkanlarına sahip. Odalarda klima, kablosuz internet bağlantısı, banyo, tuvalet, 24 saat sıcak su , televizyon, uydu sistemi , buzdolabı, mutfak ve mutfak gereçleri bulunuyor.

Avşa Adası Merkez bölgesinde tatil yapabileceğiniz bu Motel, denize 60 metre, en yakın merkeze 200 metre uzaklıkta ve denize girebileceğiniz en yakın plaja 60 metre mesafededir.

Tesis kapasitesi 15 oda 40 yatak olarak belirtilmiştir. Avşa Truva Motel için otele giriş saati 14:00 ve otelden çıkış saatide 12:00 olarak belirlenmiştir.Tesis içerisinde 15 oda ve 40 yatak bulunmaktadır.

Avşa Truva Motel hakkında daha detaylı bilgiye iletişim formu yardımı ile ulaşabilirsiniz.

Avşa Adası Oda Kahvaltılı Pansiyonlar   Avşa Adası Bahçeli Pansiyonlar   Avşa Adası Ucuz Pansiyonlar   Avşa Adası Merkezdeki Pansiyonlar   Avşa Adası İndirimli Pansiyonlar   Avşa Adası Aileye Uygun Pansiyonlar   Avşa Adası Apart Pansiyonlar   Avşa Adası Pansiyon  

Avşa Adası Civarındaki Oteller
Nasıl Çalışır?

Avşa Adası bölgesi pansiyonlarını inceleyip aradığınız pansiyonu bulabilirsiniz. Pansiyon.net.tr aracılık hizmeti veren bir kuruluş değildir. Sitemizde yer alan pansiyonların telefon numaralarını aradığınızda doğrudan tesis ile görüşürsünüz.