ÖZGÜR MOTEL - AVŞA ADASI

18834 kişi inceledi.
0 (266) 225 53 21
Adres : Deniz Mahallesi Yiğitler Yolu Sokak No:26

Denize Mesafe Denize Mesafe: 200 metre
Merkeze Mesafe Merkeze Mesafe: 100 metre
Plaja Mesafe Plaja Mesafe: 200 metre
Bahçemiz Bahçemizden Bir Görünüm Bahçemizde Mis Kokulu Çiçeklerimiz Motelimiz Apart Üç Kişilik Odalarımız Apart Üç Kişilik Odalarımız Apart Üç Kişilik Odalarımızın Mutfağı Apart Üç Kişilik Odalarımızın Banyosu Apart Üç Kişilik Odalarımızın Balkonu Bahçe Katı Odalarımız Apart Üç Kişilik Odalarımız Apart Üç Kişilik Odalarımız Motelimizin Gece Görünümü Motelimiz Bahçe Katı Odalarımız Bahçemiz Süs Havuzu
ÖZGÜR MOTEL TANITIM

Özgür MotelAvşa Adası'nda bulunan ve 3 farklı konaklama yeri olan bir tesis. Ailelere ve arkadaş gruplarına ayrı ayrı yerlerde güzel bir tatil geçirme fırsatı sunan motel, odalarında 6 kişiye kadar konaklama imkanı sağlıyor. Ayrıca motelde yarım pansiyon şeklinde açık büfe sabah kahvaltıları ve akşam yemekleri servis ediliyor. 

Avşa Adası Merkez bölgesinde tatil yapabileceğiniz bu Motel, denize 200 metre, en yakın merkeze 100 metre uzaklıkta ve denize girebileceğiniz en yakın plaja 200 metre mesafededir.

Tesis kapasitesi 15 oda 40 yatak olarak belirtilmiştir. Özgür Motel için otele giriş saati 13:00 ve otelden çıkış saatide 11:00 olarak belirlenmiştir.Tesis içerisinde 30 oda ve 80 yatak bulunmaktadır.

Nakit Veya Kredi Kartı ile ödeme imkanlarına sahipsiniz.Tüm sezon hizmet vermektedir.Özgür Motel hakkında daha detaylı bilgiye iletişim formu yardımı ile yada 0 (266) 225 53 21 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

ÖZGÜR MOTEL HARİTADA NEREDE ?

Avşa Adası Tek Gecelik Pansiyonlar   Avşa Adası Sadece Oda Pansiyonlar   Avşa Adası Altenatif Tatil Pansiyonları   Avşa Adası Bahçeli Pansiyonlar   Avşa Adası Ucuz Pansiyonlar   Avşa Adası İndirimli Pansiyonlar   Avşa Adası Aileye Uygun Pansiyonlar   Avşa Adası Tatil Pansiyonları   Avşa Adası Apart Pansiyonlar  

Avşa Adası Civarındaki Oteller
Nasıl Çalışır?

Avşa Adası bölgesi pansiyonlarını inceleyip aradığınız pansiyonu bulabilirsiniz. Pansiyon.net.tr aracılık hizmeti veren bir kuruluş değildir. Sitemizde yer alan pansiyonların telefon numaralarını aradığınızda doğrudan tesis ile görüşürsünüz.