GÜNEŞ MOTEL - AVŞA ADASI

4601 kişi inceledi.
Adres : Deniz Mahallesi Manastır Yolu Üzeri

Denize Mesafe Denize Mesafe: 20 metre
Merkeze Mesafe Merkeze Mesafe: Sıfır Konumda
Plaja Mesafe Plaja Mesafe: 20 metre
Motelimiz Motelimiz Motelimiz 3 Kişilik Mutfaklı Odamız Motelimiz ve Bahçesi 3 Kişilik Mutfaklı Odamız 3 Kişilik Mutfaklı Odamız 3 Kişilik Mutfaklı Odamız 3 Kişilik Mutfaklı Odamızın Banyosu 3 Kişilik Mutfaklı Odamız Motelimiz ve Bahçesi 3 Kişilik Mutfaklı Odamız 3 Kişilik Mutfaklı Odamızın Banyosu 3 Kişilik Mutfaklı Odamız 3 Kişilik Mutfaklı Odamız 3 Kişilik Mutfaklı Odamız 3 Kişilik Mutfaklı Odamız 3 Kişilik Mutfaklı Odamız 3 Kişilik Mutfaklı Odamızın Bahçe Balkonu 3 Kişilik Mutfaklı Odamızın Banyosu Motelimiz ve Bahçesi Deniz Manzaralı Teras Restaurant Deniz Manzaralı Teras Restaurant Deniz Manzaralı Teras Restaurant Deniz Manzaralı Teras Restaurant
GÜNEŞ MOTEL TANITIM

Güneş Pansiyon, sessiz ve sakin ortamı ile Avşa Adası'nda size ruhunuzu dinlendiricek bir tatil sunuyor. Avşa'da köklü bir işletme olan Güneş Motel'de tatilinizi doğal ve yeşillikler içinde geçirebilirsiniz.

Güneş Motel, Haziran ve Eylül aylarında indirimli fiyatlar sunuyor. Motelde fiyatlar tesisin doluluk durumuna göre değişiklik gösterebiliyor.

Avşa Adası Merkez bölgesinde tatil yapabileceğiniz bu Motel, denize 20 metre, en yakın merkeze 0 metre uzaklıkta ve denize girebileceğiniz en yakın plaja 20 metre mesafededir.

Tesis kapasitesi 30 Oda 75 Yatak olarak belirtilmiştir. Güneş Motel için otele giriş saati 13:00 ve otelden çıkış saatide 11:00 olarak belirlenmiştir.Tesis içerisinde 28 oda ve 75 yatak bulunmaktadır.

Güneş Motel hakkında daha detaylı bilgiye iletişim formu yardımı ile ulaşabilirsiniz.

Avşa Adası Tek Gecelik Pansiyonlar   Avşa Adası Oda Kahvaltılı Pansiyonlar   Avşa Adası Bahçeli Pansiyonlar   Avşa Adası Ucuz Pansiyonlar   Avşa Adası Merkezdeki Pansiyonlar   Avşa Adası İndirimli Pansiyonlar   Avşa Adası Apart Pansiyonlar   Avşa Adası Pansiyon  

Avşa Adası Civarındaki Oteller
Nasıl Çalışır?

Avşa Adası bölgesi pansiyonlarını inceleyip aradığınız pansiyonu bulabilirsiniz. Pansiyon.net.tr aracılık hizmeti veren bir kuruluş değildir. Sitemizde yer alan pansiyonların telefon numaralarını aradığınızda doğrudan tesis ile görüşürsünüz.