ERDOĞAN APART - AVŞA ADASI

27095 kişi inceledi.
Adres : Belediye Caddesi Ömer Kaplan Sokak

Denize Mesafe Denize Mesafe: 150 metre
Merkeze Mesafe Merkeze Mesafe: Sıfır Konumda
Plaja Mesafe Plaja Mesafe: 150 metre
ERDOĞAN APART TANITIM

Avşa'da bulunan Erdoğan Apart'ın ev anlayışındaki, geniş apart dairelerinde aileniz ya da arkadaşlarınızla birlikte 4 kişiye kadar konaklayabilirsiniz. 

Otel bünyesinde 2 adet suit oda mevcut. Bu odalar aileler için oldukça uygun. Ebeveyn odaları ayrı olacak şekilde tasarlanmıştır. Apart, denize sadece 25 metre mesafede.

Avşa Adası Otelleri ve apartları arasında kalitesiyle her daim yerini koruyan Erdoğan Apart, Haziran ve Eylül aylarında yapmış olduğu indirimlerle de uygun bir tatil geçirebilmeniz için olanak sağlıyor.

Avşa Adası Merkez bölgesinde tatil yapabileceğiniz bu Apart Pansiyon, denize 150 metre, en yakın merkeze 0 metre uzaklıkta ve denize girebileceğiniz en yakın plaja 150 metre mesafededir.

Tesis kapasitesi 2 oda 10 yatak olarak belirtilmiştir. Erdoğan Apart için otele giriş saati 13:00 ve otelden çıkış saatide 11:00 olarak belirlenmiştir.Tesis içerisinde 2 oda ve 10 yatak bulunmaktadır.

Erdoğan Apart hakkında daha detaylı bilgiye iletişim formu yardımı ile ulaşabilirsiniz.

Avşa Adası Civarındaki Oteller
Nasıl Çalışır?

Avşa Adası bölgesi pansiyonlarını inceleyip aradığınız pansiyonu bulabilirsiniz. Pansiyon.net.tr aracılık hizmeti veren bir kuruluş değildir. Sitemizde yer alan pansiyonların telefon numaralarını aradığınızda doğrudan tesis ile görüşürsünüz.