CLASS MOTEL - AVŞA ADASI

31704 kişi inceledi.
Adres : İnönü Caddesi No:72

Denize Mesafe Denize Mesafe: Sıfır Konumda
Merkeze Mesafe Merkeze Mesafe: Sıfır Konumda
Plaja Mesafe Plaja Mesafe: Sıfır Konumda
CLASS MOTEL TANITIM

Class Motel, Avşa'nın merkezinde bulunuyor ve çevresi plajlarla çevrili bir alana sahip. Tesisin odalarında sıcak su, televizyon, mutfak ve banyo hizmeti sunuyor. Ayrıca motel içerisinde kendinize ait olacak apart dairele rde mevcut.

Avşa Adası Merkez bölgesinde tatil yapabileceğiniz bu Motel, denize 0 metre, en yakın merkeze 0 metre uzaklıkta ve denize girebileceğiniz en yakın plaja 0 metre mesafededir.

Tesis kapasitesi 11 oda olarak belirtilmiştir. Evcil hayvanlar kabul edilmektedir. Class Motel için otele giriş saati 13:00 ve otelden çıkış saatide 11:30 olarak belirlenmiştir.Tesis içerisinde 17 oda ve 37 yatak bulunmaktadır.

Class Motel hakkında daha detaylı bilgiye iletişim formu yardımı ile ulaşabilirsiniz.

Avşa Adası Denize Sıfır Pansiyonlar   Avşa Adası Ucuz Pansiyonlar   Avşa Adası Merkezdeki Pansiyonlar   Avşa Adası Deniz Manzaralı Pansiyonlar   Avşa Adası Aileye Uygun Pansiyonlar   Avşa Adası Tatil Pansiyonları   Avşa Adası Apart Pansiyonlar  

Avşa Adası Civarındaki Oteller
Nasıl Çalışır?

Avşa Adası bölgesi pansiyonlarını inceleyip aradığınız pansiyonu bulabilirsiniz. Pansiyon.net.tr aracılık hizmeti veren bir kuruluş değildir. Sitemizde yer alan pansiyonların telefon numaralarını aradığınızda doğrudan tesis ile görüşürsünüz.