BORTAÇİNA MOTEL - AVŞA ADASI

5801 kişi inceledi.
Adres : Belediye Caddesi

Denize Mesafe Denize Mesafe: 30 metre
Merkeze Mesafe Merkeze Mesafe: Sıfır Konumda
Plaja Mesafe Plaja Mesafe: 30 metre
Motelimiz Cafemiz Bahçede Kafemiz Bahçe Manzaralı Cafemiz Resepsiyon Teras Kat Odalarımızın Salonu Teras Odalarımızın Mutfağı Balkon Keyfi Tek Kişilik Odalarımız Üç Kişilik Odalarımız Üç Kişilik Odalar Üç Kişilik Odalarımızdan Bir Görünüm Çift Kişilik Odalarımız Çift Kişilik Odalarımızın Lavabosu
BORTAÇİNA MOTEL TANITIM

Bortaçina Motel, Avşa'nın en güzel plajlarından biri olan Angali plajına 50 metre mesafede yer alıyor. Çevresi yeşilliklerle dolu, kendi halinde sakin bir tatil için ideal bir tesis. 2012 yılı açılmış olan Bortaçina Motel yeni mobilyaları ile oda+kahvaltı şeklinde hizmet veriyor.

Avşa Adası Merkez bölgesinde tatil yapabileceğiniz bu Motel, denize 30 metre, en yakın merkeze 0 metre uzaklıkta ve denize girebileceğiniz en yakın plaja 30 metre mesafededir.

Tesis kapasitesi 23 Oda 60 Yatak olarak belirtilmiştir. Bortaçina Motel için otele giriş saati 13:00 ve otelden çıkış saatide 11:00 olarak belirlenmiştir.Tesis içerisinde 23 oda ve 60 yatak bulunmaktadır.

Bortaçina Motel hakkında daha detaylı bilgiye iletişim formu yardımı ile ulaşabilirsiniz.

Avşa Adası Tek Gecelik Pansiyonlar   Avşa Adası Oda Kahvaltılı Pansiyonlar   Avşa Adası Bahçeli Pansiyonlar   Avşa Adası Ucuz Pansiyonlar   Avşa Adası Merkezdeki Pansiyonlar   Avşa Adası İndirimli Pansiyonlar   Avşa Adası Yeni Pansiyonlar   Avşa Adası Deniz Manzaralı Pansiyonlar   Avşa Adası Aileye Uygun Pansiyonlar   Avşa Adası Pansiyon  

Avşa Adası Civarındaki Oteller
Nasıl Çalışır?

Avşa Adası bölgesi pansiyonlarını inceleyip aradığınız pansiyonu bulabilirsiniz. Pansiyon.net.tr aracılık hizmeti veren bir kuruluş değildir. Sitemizde yer alan pansiyonların telefon numaralarını aradığınızda doğrudan tesis ile görüşürsünüz.