AYATA OTEL - AVŞA ADASI

2363 kişi inceledi.
Adres : Merkez Mahallesi Okullar Caddesi

Denize Mesafe Denize Mesafe: 50 metre
Merkeze Mesafe Merkeze Mesafe: Sıfır Konumda
Plaja Mesafe Plaja Mesafe: 50 metre
AYATA OTEL TANITIM

Avşa Adası Merkez bölgesinde tatil yapabileceğiniz bu Otel, denize 50 metre, en yakın merkeze 0 metre uzaklıkta ve denize girebileceğiniz en yakın plaja 50 metre mesafededir.

Tesis kapasitesi 21 Oda, 2 Apart, 60 yatak olarak belirtilmiştir. Ayata Otel için otele giriş saati 13:00 ve otelden çıkış saatide 11:00 olarak belirlenmiştir.Tesis içerisinde 21 oda ve 60 yatak bulunmaktadır.

Ayata Otel hakkında daha detaylı bilgiye iletişim formu yardımı ile ulaşabilirsiniz.

Avşa Adası Ucuz Pansiyonlar   Avşa Adası Merkezdeki Pansiyonlar   Avşa Adası İndirimli Pansiyonlar   Avşa Adası Denize Sıfır Pansiyonlar   Avşa Adası Tek Gecelik Pansiyonlar   Avşa Adası Oda Kahvaltılı Pansiyonlar   Avşa Adası Sadece Oda Pansiyonlar   Avşa Adası Özel Plajlı Pansiyonlar   Avşa Adası Altenatif Tatil Pansiyonları   Avşa Adası Bahçeli Pansiyonlar   Avşa Adası Deniz Manzaralı Pansiyonlar   Avşa Adası Aileye Uygun Pansiyonlar   Avşa Adası Apart Pansiyonlar   Avşa Adası Pansiyon  

Gezgin Yorumu Gezgin Yorumu

Gezginimiz bu otel hakkında henüz yorum yapmamıştır.

Avşa Adası Balnet

Toplam 2 değerlendirme

9,6 PUAN
Avşa Adası Civarındaki Oteller
Nasıl Çalışır?

Avşa Adası bölgesi pansiyonlarını inceleyip aradığınız pansiyonu bulabilirsiniz. Pansiyon.net.tr aracılık hizmeti veren bir kuruluş değildir. Sitemizde yer alan pansiyonların telefon numaralarını aradığınızda doğrudan tesis ile görüşürsünüz.