ALTINKUM TATİL KONAKLARI - AVŞA ADASI

81073 kişi inceledi.
0 (850) 532 41 63
Adres : Yiğitler Mahallesi Altınkum Caddesi

Denize Mesafe Denize Mesafe: 50 metre
Merkeze Mesafe Merkeze Mesafe: 3500 metre
Plaja Mesafe Plaja Mesafe: 50 metre
Havuzumuz ve Deniz Manzarası Havuzlu Otelimiz Otelimizden Deniz ve Havuz Manzarası Havuzumuz Çocuk Havuzumuz Altınkum Tatil Konakları Girişimiz Çift Kişilik Odalarımız Çift Kişilik Odalarımızın Balkonu Teras Odalarımız Teras Odalarımızın Deniz Manzarası Teras Odalarımız Teras Odalarımız Terasımızdan Deniz Manzarası Süs Havuzumuz Kafeteryamız Çift Kişilik Odalarımız Çift Kişilik Odalarımızın Banyosu Üç Kişilik Odalarımız Üç Kişilik Odalarımız Üç Kişilik Odalarımızın Balkon Manzarası Üç Kişilik Odalarımızın Banyosu Çift  Kişilik Odalarımız Çift  Kişilik Odalarımız Çift  Kişilik Odalarımız
ALTINKUM TATİL KONAKLARI TANITIM

Avşa Adası'nın en güzel koylarından biri olan Altınkum Koyu'na komşu olan Altınkum Tatil Konakları, adadaki nadir havuzlu tesislerden biri. 

Otel yarım pansiyon: (sabah kahvaltısı - akşam yemeği) anlayışıyla hizmet veriyor. Ayrıca bahçesinden, restoranından ve kafesinden yararlanabiliyorsunuz.

Altınkum Tatil Konakları'nın 1+1 odalarında; televizyon, klima, saç kurutma makinesi, banyo ve tuvalet standart olarak mevcut. Tesisin apart odalarında 4 kişi rahatlıkla kalabiliyor. 

Avşa Adası Yiğitler bölgesinde tatil yapabileceğiniz bu Tatil Evleri, denize 50 metre, en yakın merkeze 3500 metre uzaklıkta ve denize girebileceğiniz en yakın plaja 50 metre mesafededir.

Tesis kapasitesi 50 oda, 110 yatak olarak belirtilmiştir. Altınkum Tatil Konakları için otele giriş saati 14:00 ve otelden çıkış saatide 12:00 olarak belirlenmiştir.Tesis içerisinde 50 oda ve 110 yatak bulunmaktadır.

Nakit ve Kredi Kartı ile ödeme imkanlarına sahipsiniz.1 Mayıs - 30 Eylül hizmet vermektedir.Altınkum Tatil Konakları hakkında daha detaylı bilgiye iletişim formu yardımı ile yada 0 (850) 532 41 63 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

ALTINKUM TATİL KONAKLARI HARİTADA NEREDE ?

Avşa Adası Bahçeli Pansiyonlar   Avşa Adası Ucuz Pansiyonlar   Avşa Adası İndirimli Pansiyonlar   Avşa Adası Deniz Manzaralı Pansiyonlar   Avşa Adası Havuzlu Pansiyonlar   Avşa Adası Aileye Uygun Pansiyonlar  

Avşa Adası Civarındaki Oteller
Nasıl Çalışır?

Avşa Adası bölgesi pansiyonlarını inceleyip aradığınız pansiyonu bulabilirsiniz. Pansiyon.net.tr aracılık hizmeti veren bir kuruluş değildir. Sitemizde yer alan pansiyonların telefon numaralarını aradığınızda doğrudan tesis ile görüşürsünüz.